KOMITET ORGANIZACYJNY

Piotr Szewczyk

Dyrektor Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem
Dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Jeden z pomysłodawców festiwalu. Odpowiedzialny m.in. za kontakt z międzynarodowymi grupami oraz promocję wydarzenia.

Kamil Kozieł

Zastępca dyrektora ds. logistyki
Zastępca dyrektora ZPiT „Ziemia Myślenicka”. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Zarządzania i Komunikacji oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Podczas Festiwalu odpowiedzialny za logistykę i organizację zakwaterowania, żywienia oraz transportu.

Anna Glonek

Zastępca dyrektora ds. wolontariatu
Związana z Festiwalem od 4 lat. Na co dzień mieszka i pracuje w Nowym Targu. Na Festiwal w Myślenicach trafiła... przypadkiem i już została. Uczy języka angielskiego oraz gry na fortepianie.

Natalia Nowacka

Koordynator ds. wizualnych
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, zastępczyni dyrektora Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Podczas Festiwalu odpowiada m.in. za organizację warsztatów rękodzieła, kina plenerowego oraz kwestie wizualne.

Barbara Bylica

koordynator ds. organizacyjnych
Naczelnik wydziału promocji i rozwoju Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach. W komitecie odpowiada za sprawy organizacyjne, w tym m.in. za koncerty gwiazd, organizację sceny i jej zaplecza sprawy organizacyjne i finansowe.

Ewelina Mielecka Stankiewicz

koordynator ds. promocji i komunikacji
Wieloletnia dziennikarka i osobowość medialna. Związana z marketingiem i promocją zawodowo od wielu lat. Na festiwalu odpowiada za kwestie związane z promocją i obsługa mediów społecznościowych.

Małgorzata Miszczak

Koordynator ds. komunikacji i współpracy
Trener kompetencji społecznych, praktyk zmian i Coach. Zawodowo związana z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu. Założycielka fundacji Owocna. Na festiwalu odpowiada za promocję i komunikację a także współorganizację wydarzeń towarzyszących.

Justyna Piechnik

Przedstawiciel Małopolskiej Szkoły Gościnności
Nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności. W ramach współpracy z komitetem organizacyjnym odpowiada za koordynowanie pracy szkolnych wolontariuszy, którzy zaangażowali się w przygotowania do Festiwalu, organizację Cafe Festiwalowego oraz happening kuchnia świata.

Anna Ambroży

koordynator ds. gości i promocji
Nauczycielka w Małopolskiej Szkole Gościnności. W latach 2018 - 2021 koordynatorka ds.festiwalowej współpracy z Małopolską Szkołą Gościnności. Przygotowywała i koordynowała spotkania autorskie i podróżnicze. Opiekowała się ponadto Festiwalowym Biurem Informacyjnym (FBI). Pomysłodawczyni autorskiego projektu edukanda.pl. Podczas festiwalu odpowiedzialna za projekty oraz gości specjalnych, a także koordynację działań promocyjnych.

Roman Strzelczyk

Koordynator ds. bezpieczeństwa
Pracownik Straży Miejskiej w Myślenicach. Specjalista ds. zabezpieczeń imprez masowych. Odpowiada za zabezpieczenie m.in. podczas Myślenickiego

© 2020 festival.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń