PLAN MIASTA

źródło: mapy google

JAK DOJECHAĆ?

KIERUNEK z KRAKOWA: Jadąc od strony Krakowa (Zakopianka, E 77) na pierwszych światłach w Myślenicach (zjazd przy salonie Marimex i stacji paliw Orlen) należy skręcić W PRAWO w ul. Sobieskiego, jadąc cały czas w dół na pierwszym rondzie DRUGI ZJAZD – dalej ponownie:

W LEWO na duży bezpłatny parking przy ulicy Traugutta,
W PRAWO na parking przy Urzędzie Miasta,
PROSTO na parking wzdłuż ul. Reja.

KIERUNEK z ZAKOPANEGO: Jadąc od Zakopanego należy przed estakadą zjechać W PRAWO kierując się do pierwszych świateł przy ul.Słowackiego. Na światłach W LEWO. Dalej kierując się prosto do rozwidlenia dróg skręcić ponownie W PRAWO w ulicę Żeromskiego (wzdłuż szkoły Szkoły Podstawowej nr 2), na rondzie im. Stanisława Horabika TRZECI ZJAZD w ul. Reja, gdzie wzdłuż jezdni znajduje się parking. Dalej na pierwszym skrzyżowaniu W PRAWO w ul. Jordana (po lewej stronie parking przy Urzędzie Miasta), dalej W PRAWO na bezpłatny parking przy ul. Traugutta.

PARKINGI

Dla wszystkich gości festiwalu przewidziano miejsca parkingowe w najbliższej okolicy rynku. Rekomendowane parkingi to: (1) plac przy ul. Traugutta (dawne targowisko), (2) parking za Urzędem Miasta (ul. Jordana), (3) parking wzdłuż ul. Reja.

PUNKT INFORMACYJNY

Dla wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami: w Punkcie Informacji Turystycznej, mieszczącym się w kamienicy Obońskich (Rynek 8, tuż obok sceny festiwalowej), od czwartku do niedzieli funkcjonować będzie FESTIWALOWE BIURO INFORMACYJNE. W biurze dostępne materiały festiwalowe, programy oraz materiały turystyczne na temat Myślenic i Małopolski.

GDZIE ZJEŚĆ

Na myślenickim Rynku w ramach kiermaszu sztuki ludowej znajdować się będą stoiska gastronomiczne z tradycyjnymi przysmakami łączącymi niezwykły klimat góralsko – krakowski. Dla bardziej wymagających, wokół Rynku można znaleźć puby i restauracje, w których można smacznie i tanio zjeść zarówno dania obiadowe, jak i te typu fast food.


© 2020 festival.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń