2022-06-28

IFM 2022 rozpocznie się już niedługo !

Dzisiaj punktualnie o godzinie 10.00 dyrektor Festiwalu Piotr Szewczyk burmistrz Miasto i Gmina Myślenice Jarosław Szlachetka dyrektor Departamentu Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Promocji w Małopolska Monika Gubała oraz wicedyrektorka Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu Natalia Nowacka spotkali się z mediami na Konferencji Prasowej inaugurującej 8. Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2022.

Myślenice: Już po raz ósmy lipiec w Myślenicach będzie przebiegał pod znakiem międzynarodowego folkowego kolorytu. Do serca powiatu myślenickiego zawitają bowiem w ramach Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem zespoły z Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Meksyku, Palestyny, Rumunii, Serbii, Kenii i oczywiście z Polski.

Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem to dziewięć dni pełnych scenicznej muzyki i tańca, ale nie tylko ! to także EtnoWarsztaty, EtnoCinema czy EtnoTańce. To także wspaniała Kuchnia Świata czyli kulinarny happening ma którym można zasmakować lokalnych specjałów gości festiwalu.

Tegoroczne Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem to także koncerty gwiazd takich jak: Kayah, Enej czy Golec uOrkiestra, które odbędą się w ramach świętowania jubileuszu 680-lecia lokacji Myślenic.

© 2020 festival.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń